L.p. Imię Nazwisko Miasto Klub Strefa startowa Płatność
1 Aleksander Koter Warszawa 09:00 ZAPŁACONO
2 Norbert Różyc Warszawa 09:00 ZAPŁACONO
3 Bartosz Dzirba Warszawa Iron Team 09:00 ZAPŁACONO
4 Artur Łukianow Warszawa Adidas Runners Warsaw 09:00 ZAPŁACONO
5 Wojciech Kargul Łęgowo 09:00 ZAPŁACONO
6 Jacek Moćko Zagnańsk 09:00 ZAPŁACONO
7 Urszula Przygoda Łowicz 09:00 ZAPŁACONO
8 Michał Wojewoda Warszawa Triwawa 09:00 ZAPŁACONO
9 Marek Wybraniec Warszawa INTERSPORT 09:00 ZAPŁACONO
10 Artur Kowalski Warszawa 09:00 ZAPŁACONO
11 Dominik Rudzki Warszawa 09:00 ZAPŁACONO
12 Piotr Zwoliński Zabierzów Zabierzów Biega 09:00 ZAPŁACONO
13 Sebastian Bajkowski Mszczonów 108*Hero 09:00 ZAPŁACONO
14 Urszula Depta-Żelazek Warszawa IronTeam 09:00 ZAPŁACONO
15 Agnieszka Witkowska Warszawa Żmuda Running Team 09:00 ZAPŁACONO
16 Marcin Opolski Tychy Vege Runners 09:00 ZAPŁACONO
17 Aleksander Urbaniak Warszawa 09:00 ZAPŁACONO
18 Wojciech Pogorzelec Chełm 09:00 ZAPŁACONO
19 Arek Such Krosno 09:00 ZAPŁACONO
20 Ilona Gradus Warszawa 09:00 ZAPŁACONO
21 Radosław Budkiewicz Bydgoszcz 09:00 ZAPŁACONO
22 Karol Schroder Katowice 09:00 ZAPŁACONO
23 Jacek Balicki Łódź Biegacz Nowosolna 09:00 ZAPŁACONO
24 Roman Mrozek Katowice 09:00 ZAPŁACONO
25 Katarzyna Dominiak Łódź Tigers Team 09:00 ZAPŁACONO
26 Marcin Dąbrowski Jachranka Bez faulu 09:00 ZAPŁACONO
27 Marta Gołoś Ząbki 09:00 ZAPŁACONO
28 Przemo Wosik Luboń 09:00 ZAPŁACONO
29 Adam Widła Bochnia Klub Biegacza AZS UEK 09:00 ZAPŁACONO
30 Agata Matejczuk Parzęczew KS Alaska / SPARTEZ 09:00 ZAPŁACONO
31 Piotr Pękała Koszalin Rozbiegany Koszalin 09:00 ZAPŁACONO
32 Łukasz Kowalski Kwidzyn ATOS 09:00 ZAPŁACONO
33 Piotr Kosmęda Warszawa 09:00 ZAPŁACONO
34 Karol Galicz Warszawa BKS Wataha Warszawa 09:00 ZAPŁACONO
35 Michał Karwowski Łódź 09:00 ZAPŁACONO
36 Sebastian Konicz Warszawa Deloitte Adventure Team 09:00 ZAPŁACONO
37 Dariusz Kubiak Łódź BIEGACZ NOWOSOLNA 09:00 ZAPŁACONO
38 Marek Nowosielski Sanok 09:00 ZAPŁACONO
39 Bogusz Raczyński Aleksandrów Łódzki 09:00 ZAPŁACONO
40 Maria Wawryniuk Warszawa 09:00 ZAPŁACONO
41 Dominika Niemiro Police Jagodowo-Kalinowy team 09:00 ZAPŁACONO
42 Bogumiła Raulin Warszawa Siła Marzeń 09:00 ZAPŁACONO
43 Krzysztof Stec Nowy Wiśnicz Salt Runners Bochnia 09:00 ZAPŁACONO
44 Piotr Czerski Warszawa 09:00 ZAPŁACONO
45 Andrzej Janaszczyk Kalisz 10:00 ZAPŁACONO
46 Marta Katarzyna Formela Warszawa KS Staszewscy 10:00 ZAPŁACONO
47 Michał Dutkiewicz Poznań 10:00 ZAPŁACONO
48 Adam Dulnik Warszawa 10:00 ZAPŁACONO
49 Szymon Żoczek Czechowice-Dziedzice Nie Przestawaj Marzyć 10:00 ZAPŁACONO
50 Przemek Stupnowicz Łódź Epoka Nordica Łódź 10:00 ZAPŁACONO
51 Łukasz Ćwiklewski Ełk Vege Runners 10:00 ZAPŁACONO
52 Bartosz Bernacki Warszawa 10:00 ZAPŁACONO
53 Monika Gaszyńska Poznań 10:00 ZAPŁACONO
54 Karol Sadecki Chełmno Atos Team 10:00 ZAPŁACONO
55 Jakub Rumian Krakow 10:00 ZAPŁACONO
56 Ilona Przybysławska Warszawa 10:00 ZAPŁACONO
57 Rafał Kot Szczytno 10:00 ZAPŁACONO
58 Michał Bartnik Ożarów Mazowiecki KB Ożarów Mazowiecki Biega 10:00 ZAPŁACONO
59 Damian Pyrkosz Rzeszów 10:00 ZAPŁACONO
60 Andrzej Hulanicki Warszawa Goggle Team 10:00 ZAPŁACONO
61 Wojciech Żarnecki kalisz Night Runners Kalisz 10:00 ZAPŁACONO
62 Małgorzata Rutkowska warszawa brak 10:00 ZAPŁACONO
63 Natalia Głuchowska radom - 10:00 ZAPŁACONO
64 Jan Jarosiewicz Józefów 10:00 ZAPŁACONO
65 Zbigniew Żelazek Warszawa IRONTEAM 10:00 ZAPŁACONO
66 Łukasz Tomaszkiewicz łowicz 10:00 ZAPŁACONO
67 Joanna Żelazek Warszawa Iron Team 10:00 ZAPŁACONO
68 Adrian Szczekutowicz Warszawa Husaria Race Team 10:00 ZAPŁACONO
69 Paweł Morozik Warszawa 10:00 ZAPŁACONO
70 Bożena Tulej Mińsk Mazowiecki 10:00 ZAPŁACONO
71 Ewa Gierach Łódź Tigers Team 10:00 ZAPŁACONO
72 Michał Wasiak Piszczac Bez faulu 10:00 ZAPŁACONO
73 Karol Moritz MOKRE BIEGIEM DLA MAGDY 10:00 ZAPŁACONO
74 Jacek Milczarek skierniewice 10:00 ZAPŁACONO
75 Renata Wojewoda WARSZAWA 10:00 ZAPŁACONO
76 Alek Ornatowski Warszawa 10:00 ZAPŁACONO
77 Robert Jusiński Wołomin COP-DKP 10:00 ZAPŁACONO
78 Szymon Brzęk Ełk ESSW ,,SEKCJA ZERO'' 10:00 ZAPŁACONO
79 Michał Zakrzewski grodzisk mazowicki 10:00 ZAPŁACONO
80 Przemysław Kunert Warszawa Rysiek 11:00 ZAPŁACONO
81 Tomasz Skobel Radom Biegiem Radom! 11:00 ZAPŁACONO
82 Klaudia Kowalczyk Radom 11:00 ZAPŁACONO
83 Hanna Nejfeld Ząbki NEJFELDTEAM 11:00 ZAPŁACONO
84 Sylwia Owczarek Ożarów Mazowiecki Husaria Race Team 11:00 ZAPŁACONO
85 Marek Wapa Biała Podlaska KB Biała Biega 11:00 ZAPŁACONO
86 Robert Paterak Grodziec , Ozimek WKB Meta Lubliniec 11:00 ZAPŁACONO
87 Piotr Krzyżaniak Ostróda Operacja Sport 11:00 ZAPŁACONO
88 Eryk Dymiński warszawa AKS Polonia Warszawa 11:00 ZAPŁACONO
89 Paulina Bułka Radom 11:00 ZAPŁACONO
90 Przemysław Wojciechowski Czempiń ChampionMan Team 11:00 ZAPŁACONO
91 Magdalena Jurewicz Warszawa 11:00 ZAPŁACONO
92 Maciej Pańczuk Warszawa Crossfit R99 11:00 ZAPŁACONO
93 Michał Nowak Gniezno WEŁNICA BIEGA 11:00 ZAPŁACONO
94 Tomasz Zarzycki Grodzisk Mazowiecki Łowcy Wrażeń 11:00 ZAPŁACONO
95 Józef Suski Łódz agb torfy 11:00 ZAPŁACONO
96 Marian Zaręba Zegrze 11:00 ZAPŁACONO
97 Maciek Natorski Warszawa 11:00 ZAPŁACONO
98 Ewa Romanowska Różankowo 11:00 ZAPŁACONO
99 Lukasz Olton Pruszkow Łowcy Wrazen 11:00 ZAPŁACONO
100 Piotr Tondys ŁÓDŹ TIGERS TEAM 11:00 ZAPŁACONO
101 Ania Wawrzyńczyk-Malinowska Warszawa niezrzeszona 11:00 ZAPŁACONO
102 Robert Lewandowski Ząbki 11:00 ZAPŁACONO
103 Jolanta Dąbkowska Zawiercie 11:00 ZAPŁACONO
104 Waldemar Nejfeld Ząbki NEJFELD TEAM 11:00 ZAPŁACONO
105 Łukasz Krzysik Warszawa 11:00 ZAPŁACONO
106 Piotr Malinowski Warszawa niezrzeszony 11:00 ZAPŁACONO
107 Monika Sobieraj Radom 11:00 ZAPŁACONO
108 Jacek Ludwiczak Warszawa 11:00 ZAPŁACONO
109 Marcin Twarowski pruszków Łowcy Wrażeń 11:00 ZAPŁACONO
110 Jarek Wawrowski Zabrze 11:00 ZAPŁACONO
111 Artur Rybicki Radzanów Twister Team 11:00 ZAPŁACONO
112 Michał Chodniewcz Warszawa 11:00 ZAPŁACONO
113 Lech Komenda Ciechanów 11:00 ZAPŁACONO
114 Bernadetta Ślemp Rzeszów 11:00 ZAPŁACONO
115 Marta Barszczewska Warszawa GACA Run 12:00 ZAPŁACONO
116 Joanna Kuczerowska Warszawa 12:00 ZAPŁACONO
117 Paweł Meissner Łódź TIGERS TEAM 12:00 ZAPŁACONO
118 Donat Bula Rusiec 12:00 ZAPŁACONO
119 Joanna Nowak Środa Wielkopolska 12:00 ZAPŁACONO
120 Dariusz Orłowski Bestwina osp Bestwina 12:00 ZAPŁACONO
121 Paweł Kaniewski Warszawa Spartanie Dzieciom 12:00 ZAPŁACONO
122 Marek Traczyk Warszawa MPK Wybieganie 12:00 ZAPŁACONO
123 Mateusz Chajęcki Warsaw 12:00 ZAPŁACONO
124 Tomasz Pawłowski Dobrzyca Adamed Okulistyka/Team Pleszew 12:00 ZAPŁACONO
125 Kamil Szewczyk Warszawa 12:00 ZAPŁACONO
126 Mariusz Popin Warszawa Legia Warszawa 12:00 ZAPŁACONO
127 Sylwia Ornatowska Warszawa 12:00 ZAPŁACONO
128 Dorota Kluska TOKARNIA PIRAMIDA FITNESS CLUB 12:00 ZAPŁACONO
129 Adrian Bednarski Osiecznica Stairs Up 12:00 ZAPŁACONO
130 Szymon Zwoliński Warszawa Łowcy Wrażeń 12:00 ZAPŁACONO
131 Jakub Walaszczyk Ząbki Cashback World 12:00 ZAPŁACONO
132 Łukasz Mędrzejewski Warszawa 12:00 ZAPŁACONO
133 Mariusz Wrona warszawa 12:00 ZAPŁACONO
134 Marcin Kasperczyk Ostrzeszów 12:00 ZAPŁACONO
135 Mateusz Zaręba Warszawa KOLIBER TEAM 12:00 ZAPŁACONO
136 Bożena Redłowska Warszawa Ladies Ultra Run 12:00 ZAPŁACONO
137 Urszula Jastrzębska Augustów 12:00 ZAPŁACONO
138 piotr klich olkusz 12:00 ZAPŁACONO
139 Andrzej Sasin Wołomin 12:00 ZAPŁACONO
140 Robert Gierszewski Warszawa 12:00 ZAPŁACONO
141 Ireneusz Badura Warszawa 12:00 ZAPŁACONO
142 Monika Turczyńska Warszawa LECZO TEAM 12:00 ZAPŁACONO
143 Przemysław Krajewski Warszawa LECZO TEAM 12:00 ZAPŁACONO
144 Ilona Giedyk Warszawa 12:00 ZAPŁACONO
145 Michał Panek Toruń 12:00 ZAPŁACONO
146 Magda Wyczolkowska warszawa 12:00 ZAPŁACONO
147 Adam Kubiak Warszawa Biegam Bo Krzyczy 12:00 ZAPŁACONO
148 Joanna Wyczolkowska Łódź 12:00 ZAPŁACONO
149 Magdalena Mroczek Warszawa Gaca Run 12:00 ZAPŁACONO
150 Robert Łuniewski Warszawa Robert Łuniewski 13:00 BRAK
151 Grzegorz Morawski Warszawa 13:00 ZAPŁACONO
152 Michał Bogucki Warszawa 13:00 ZAPŁACONO
153 Waldemar Kowalski Warszawa 13:00 BRAK
154 Mateusz Nowiński Grudziądz 13:00 BRAK
155 Dorota Paluch Warszawa 13:00 BRAK
156 Wojciech Chołaściński Warszawa Husaria Race Team 13:00 ZAPŁACONO
157 Sylwia Nadulska Warszawa 13:00 ZAPŁACONO
158 Robert Gudowski Jelenia Góra karkonoskiTEAM 13:00 ZAPŁACONO
159 Piotr Wojciechowski Olsztyn 13:00 BRAK
160 Paweł Niziolek Warszawa 13:00 ZAPŁACONO
161 Michał Stajniak Warszawa Smashing Pąpkins 13:00 ZAPŁACONO
162 Norbert Skumiał Warszawa 13:00 ZAPŁACONO
163 Krzysztof Budzyński Warszawa 13:00 BRAK
164 Marlena Komońska Warszawa 13:00 BRAK
165 Marcin Całkiewicz Warszawa Zagubieni w Lesie 13:00 ZAPŁACONO
166 Julia Szpręglewska Lisewo 13:00 BRAK
167 Agnieszka Szymańska Mińsk Mazowiecki 13:00 ZAPŁACONO
168 Jacek Kowalski Jonkowo 13:00 ZAPŁACONO
169 Anna Łuniewska Warszawa 13:00 BRAK
170 Paweł Brzeziński Bydgoszcz R2G 13:00 ZAPŁACONO
171 Łukasx Jasek Warszawa 13:00 ZAPŁACONO
172 Paweł Nikodon Gliwice TATA Michała i Jakuba 13:00 ZAPŁACONO
173 Agata Wójcik warszawa 13:00 ZAPŁACONO
174 Jarosław Kolasiński Kolasiński Warszawa K T M 13:00 ZAPŁACONO
175 Albert Fokt Brwinów 13:00 BRAK
176 Rafał Hazan Warszawa AC Milan 13:00 BRAK
177 Grzegorz Pik Pułtusk 13:00 ZAPŁACONO
178 Wiesław Stachowiak Wrocław Night Runners Wrocław 13:00 ZAPŁACONO
179 Ivo Vuco Warszawa Marathon Brothers 13:00 BRAK
180 Szymon Wąsowicz Kęty 13:00 BRAK